Прекид рада школе

Датум: 15. Mart 2020 22:18 Категорија: новости

Због проглашеног Ванредног стања на територији Србије све школе, вртићи и факултети од сутра 16.3.2020. не раде. Такође и наша школа неће радити до даљег. О свим променама бићете благовремено обавештени.

Управа школе

"Мислиша"

Датум: 13. Mart 2020 16:24 Категорија: новости

Данас је у нашој школи одржано такмичење "Мислиша". Ученицима желимо много успеха и добре резултате.

Фотографија корисника ОШ "Милан Мијалковић", Јагодина Фотографија корисника ОШ "Милан Мијалковић", Јагодина

Обавештење у вези рада школе

Датум: 11. Mart 2020 22:07 Категорија: новости

Због тренутне епидемиолошке ситуације и препоруке СЗО отказује се одлазак ученика на Сајам образовања у Ћуприји као и одржавање приредбе поводом Дана школе.
Сутра ученици долазе у школу и настава се одвија по редовном распореду.
О свакој промени у раду школе бићете благовремено обавештени.

Представа школе

Датум: 11. Mart 2020 20:06 Категорија: новости

Јуче су ученици наше школе, чланови вршњачког тима са библиотекарком Драганом Станковић посетили Културни центар. Они су одгледали представу "Сами" у извођењу ученика школе "11.мај" из Јагодине.

Фотографија корисника ОШ "Милан Мијалковић", ЈагодинаФотографија корисника ОШ

8.март - Дан жена

Датум: 10. Mart 2020 17:17 Категорија: новости

У петак, 6.03.2020, у нашој школи одржана је презентација у оквиру пројектне наставе поводом 8. марта, у организацији наставница немачког језика Дијане Андрејић и Невене Обрадовић, наставнице историје Љиљане Јовановић и ученика 5. и 8. разреда. Ученици су излагали о значају и развоју празника кроз историју, о статусу жене и мајке некада и данас, а на крају смо чули и неколико рецитација на немачком, енглеском и српском језику у вези са темом, док су нам присутни родитељи и наставници написали своје утиске. Наши ученици су присутним дамама уручили и честитке поводом Дана жена.

Распоред писмених и контролних задатака - 2. полугодиште

Датум: 05. Mart 2020 08:58 Категорија: новости

Датум: 28. Februar 2020 20:41 Категорија: новости

У оквиру обележавања Националног дана књиге ученици 1-4 су посетили ученике 3-1 и 4-2 који су им читали занимљиве приче и одломке из својих књига

Фотографија корисника ОШ "Милан Мијалковић", Јагодина

Датум: 28. Februar 2020 20:21 Категорија: новости

У оквиру обележавања Националног дана књиге ученици 2-1 су читали занимљиве приче и одломке књига својим друговима из 1-2 и 1-3

Фотографија корисника ОШ

Надокнада часова због епидемије грипа

Датум: 28. Februar 2020 19:38 Категорија: новости

Надокнада  часова биће организована продужењем трајања појединих часова у наредних 6 недеља по следећој сатници:

Датум: 28. Februar 2020 19:09 Категорија: новости

Поводом Националног Дана књиге, ученице Талиа Илић, Лана Ашанин и Ива Милановић, у сарадњи са библиотекаром школе Драганом Станковић , направиле су пано на ову тему. Такође у фебруару месецу се обележава и светски Дан читања наглас, тако да су поменуте ученице урадиле пано за овај догађај.
                                 Фотографија корисника ОШ