Достигнућа

Aкадемија

Датум: 09. Oktobar 2019 23:09 Категорија: Достигнућа

Учешћем у синоћној академији. наш хор је учинио да се осећамо поносним и посебним што смо део овако велике манифестације.

Дечја недеља- старији разреди

Датум: 08. Oktobar 2019 19:10 Категорија: Достигнућа

И ученици старијих разреда су били вредни и креативни и направили дивне и поучне паное поводом Дечје недеље.

Фотографија корисника ОШ

Панои - млађи разреди

Датум: 07. Oktobar 2019 21:22 Категорија: новости

Ученици млађих разреда су били вредни и добили смо доста дивних паноа поводом обележавања Дечје недеље.

Дечја недеља

Датум: 07. Oktobar 2019 21:11 Категорија: новости

Активности за ученике млађих и старих разреда поводом Дечје недеље!

Фотографија корисника ОШ "Милан Мијалковић", Јагодина

"Трци за срећније детињство"

Датум: 07. Oktobar 2019 21:06 Категорија: Достигнућа

Ученици ОШ "Милан Мијалковић" су учествовали на кросу Црвеног крста у "Трци за срећније детињство" . Ученица IV/2 Ђурђа Милошевић освојила је треће место. Честитамо Ђурђи и свим учесницима.

Every pupil is important

Датум: 07. Oktobar 2019 09:22 Категорија: Достигнућа

На међународном семинару о инклузији Every pupil is important, у Јоенсуу, Финска, наси учесници Љубица Јокић, Јелена Миленковић, Мирјана Мишић, Слађана Аћимовић и Часлав Лепојевић (пројекат Child Friendly School) представили су свој град и школу. На семинару су учесници из 10 земаља, међу којима су Португалија, Грчка, Холандија, Шпанија, Пољска, Литванија, Шведска, Немачка и наравно Србија.

"Ноћ истраживача"

Датум: 29. Septembar 2019 12:35 Категорија: новости

У петак 27.9.2019. ученици старијих разреда наше школе са наставницима физике, хемије, бологије и информатике посетили су "Ноћ истраживача" у холу гимназије "Светозар Марковић".
За суботу 28.9. планиран је квиз на коме такође учествују ученици наше школе... Желимо им много успеха.

"Безбедност у саобраћају"

Датум: 26. Septembar 2019 22:47 Категорија: новости

У понедељак 23.9. представници Црвеног крста су одржали предавање првацима на тему "Безбедност у саобраћају"!
I/2 и I/3

БЕЗБЕДНОСТ У САОБРАЋАЈУ

Датум: 25. Septembar 2019 22:00 Категорија: новости

ПРИЈЕМ ПРВАКА

Датум: 25. Septembar 2019 21:56 Категорија: новости

У понедељак 2.9. 2019. приређен је свечани пријем првака у фискултурној хали школе. Њихов први дан у школи улепшали су приредбом старији другари.