OШ "МИЛАН МИЈАЛКОВИЋ", ЈАГОДИНА
Obrazovanje je najmoćnije oružje koje možete upotrebiti da promenite svet.
 

Достигнућа

Пројекат - занимања људи

Датум: 20. Mart 2019 20:08 Категорија: новости

 У оквиру пројектне наставе ученици  l/3 и учитељица Сања Ђорђевић направили су интересантан филм о разним занимањима којим се људи баве.

ПОГЛЕДАЈТЕ ФИЛМ

Прочитај

ПРОЈЕКАТ - ФИЛМ

Датум: 20. Mart 2019 10:42 Категорија: новости

 У оквиру пројектне наставе одељење  l/2 и учитељица Виолета Стошић су направили филм о нашој школи. Уживајте:

ПОГЛЕДАЈ ФИЛМ

Прочитај

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Датум: 19. Mart 2019 20:48 Категорија: Достигнућа

Rezultat slika za српски језик

У недељу 17.03.2019. одржано је општинско такмичење из српског језика и наши ученици су постигли следеће резултате:
5. разред
Јовановић Ања ,прво место,наставник Марија Миладиновић
Николић Андреа ,прво место,наставник Марија Миладиновић
6. разред
Милица Лукић , прво место,наставник Марија Миладиновић
Вељко Андријевић, прво место, наставник Сузана Глигоријевић
Ивона Милошевић, прво место, наставник Сузана Глигоријевић
7. разред
Анђелија Поповић, друго место, наставник Сузана Глигоријевић
Никола Симић, треће место, наставник Сузана Глигоријевић
Mиња Смоловић, треће место, наставник Сузана Глигоријевић
8. разред
Видак Вулић, треће место,наставник Невенка Милановић
Војин Вулић, треће место,наставник Невенка Милановић

На регионалном такмичењу основних школа у спортској дисциплини - џудо, наши ученици су постигли следеће резултате:
Ученици 1. – 2. разреда
Алекса Ранђеловић,прво место(до 34kg )
Милосављевић Вукашин, прво место (до 42 kg)
Танасковић Јаков, друго место (до 34 kg)
Ученици 5. – 6. разреда
Михајловић Илија, прво место (до 66 kg)
Петковић Катарина, треће место (до 56 kg)
Ученици 7. – 8. разреда
Божић Матеја,треће место (до 42 kg)
Живковић Софија, друго место (до 63 kg)

Прочитај

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ТИО

Датум: 19. Mart 2019 20:45 Категорија: Достигнућа

Rezultat slika za ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА
У суботу 16.03.2019. одржано је општинско такмичење – ТИО и наши ученици су постигли следеће резултате:
Авиомоделарство
Урош Вучићевић 6.раз., прво место, наставник Бошковић Радисав
Теодора Ђорђевић 7 .раз., прво место, наставник Бошковић Радисав
Миња Смоловић 7.раз., друго место, наставник Бошковић Радисав
Аутомоделарство
Вељко Андријевић 6.раз., прво место, наставник Бошковић Радисав
Практична израда по задатку 
Ивона Милошевић 6.раз., друго место, наставник Бошковић Радисав
Јелена Јанковић 7.раз., друго место, наставник Бошковић Радисав
Бродомоделарство
Ања Јовановић 5.раз., прво место, наставник Бошковић Радисав
Миа Глигоријевић,5.раз., друго место, наставник Бошковић Радисав
Ракетномоделарство
Јована Зафировић 7.раз., треће место, наставник Бошковић Радисав

Прочитај

eTwinning School ознака

Датум: 16. Mart 2019 15:22 Категорија: Достигнућа

eTwinning School Label awarded for OŠ ,,Milan Mijalković"

info@etwinning.net
 

Dear Sladjana Acimovic

Congratulations! Your school has been awarded with the eTwinning School Label 2019-2020 and this is a great achievement by the eTwinning team in your school!

The official announcement will be made on the eTwinning.net Portal this week and on other eTwinning and European Commission's news channels.

What's next

You can proudly use the eTwinning School Label (here attached) on your school's website.
Shortly, we will send you a package containing some eTwinning materials and of course the eTwinning School plaque.
You will be invited to participate in the eTwinning Schools' Group and in the various activities dedicated to eTwinning Schools.
Congratulations again for being an example for all the other schools: we count on your dedication and commitment to promote eTwinning and its values, which are represented by the eTwinning Schools' mission which you can download here: https://www.etwinning.net/…/et…/etwinning_school_mission.pdf.

The eTwinning Team
Област са прилозима


Прочитај

Дан броја ПИ

Датум: 16. Mart 2019 15:15 Категорија: новости

У оквиру eTwining пројекта обележили смо PI DAY: ученици VIII/3 и професор Часлав Лепојевић

Фотографија корисника Sladjana Acimovic

Фотографија корисника Sladjana Acimovic

Прочитај

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

Датум: 08. Mart 2019 22:24 Категорија: Достигнућа

ОБАВЕШТЕЊЕ 2
У суботу 02.03.2019. одржано је  општинско такмичење  -математика и наши ученици су постигли следеће резултате:
3.разред
Виктор Маринковић, прво место,учитељица Снежана Марковић
Стеван Рацић,друго место,учитељица Марија Ђорић Дашић
Матеја Илић, друго место,учитељица Марија Ђорић Дашић
Ана Живковић,друго место,учитељица Марија Ђорић Дашић
Нестор Милошевић, треће место,учитељица Марија Ђорић Дашић
Милица Савић, треће место,учитељица Снежана Марковић
Ива Вучићевић,похвала,учитељица Слађана Аћимовић
4.разред
Данијел Милутиновић,прво место,учитељица Јелена Рацић
Теодор Стефановић, друго место,учитељица Јелена Рацић
Урош Динић, друго место,учитељица Јелена Рацић
Лазар Радосављевић, треће место,учитељица Јелена Рацић
Маја Аврамовић,похвала,учитељица Весна Петровић
5.разред
Ања Јовановић,прво место,наставник Животије Ђорђевић
Андреа Николић,друго место,наставник Животије Ђорђевић
Мијат Милановић,похвала,наставник Јасмина Милосављевић
6.разред
Уна Милојковић,треће место,наставник Петра Шарчевић
Урош Вучићевић,треће место,наставник  Јасмина Милосављевић
Ивона Милошевић,похвала, наставник  Јасмина Милосављевић
7. разред
Милош Илић, друго место,наставник Животије Ђорђевић
Анђела Џолић,треће место,наставник Животије Ђорђевић
Миња Смоловић, треће место,наставник Животије Ђорђевић
Алекса Ракић,похвала, наставник Животије Ђорђевић
8.разред
Александар Пајић,прво место,наставник Часлав Лепојевић
Видак Вулић,похвала, наставник Часлав Лепојевић
У недељу 03.03.2019. одржано је општинско такмичење - Књижевна олимпијада и наши ученици су постигли следеће резултате:
7.разред
Анђела Џолић,треће место,наставник Сузана Глигоријевић
8.разред
Војин Вулић,друго  место,наставник Невенка Милановић
Александар Пајић, треће место,наставник Невенка Милановић
У недељу 03.03.2019. одржано је општинско такмичење - хемија и наши ученици су постигли следеће резултате:
7.разред
Милош Илић,прво место,наставник Мирјана Матић Радосављевић
Теодора Ђорђевић, прво место,наставник Мирјана Матић Радосављевић
Миња Смоловић, друго место,наставник Мирјана Матић Радосављевић
Никола Симић,треће место,наставник Мирјана Матић Радосављевић
 
 
Честитамо ученицима и наставницима на постигнутом успеху и желимо  им пуно среће на следећем нивоу такмичења.
                                                                                                          Управа  школе
 

Прочитај

СПОРТСКА ТАКМИЧЕЊА

Датум: 08. Mart 2019 22:22 Категорија: Достигнућа

У првом полугодишту  одржано је неколико општинских и окружних такмичења на којима су наши ученици и наставници постигли следеће резултате:
ОДБОЈКА ,ПРВО МЕСТО  и дечаци и девојчице. Дечаке је водио наставник Зоран Милојковић, а девојчице наставник Горан Ђурђевић.
Чланови екипе, девојчице:
Лена Антић, Мина Лакићевић, Анђела Кошанин, Миња Лакићевић, Миња Смоловић, Теодора Ђорђевић, Јана Демировић и Џолић Анђела.
Чланови екипе, дечаци :
Михајло Урошевић, Видак ВулиЋ, Војин  ВулиЋ, Матеја Милојевић, Матија Јевремовић,Тодор Маринковић,Младен Велојевић, Миљан Прибичевић и Вукашин Антић.
КОШАРКА ,ПРВО МЕСТО  девојчице,друго место дечаци. Дечаке је водио наставник Горан Ђурђевић, а девојчице наставник  Зоран Милојковић.
Чланови екипе, девојчице:
Лена Антић, Мина Лакићевић, Анђела Кошанин, Миња Лакићевић, Миња Смоловић, Јана Демировић, Талија Илић и Милица Станковић.
Чланови екипе, дечаци :
Зоран Крстић, Петар Миловановић, Видак ВулиЋ, Војин  ВулиЋ, Богдан Јовановић, Никола Јанчић, Богдан Петровић,Алекса Лукић,Лазар Станковић и Мирослав Пантић.
РУКОМЕТ,ПРВО МЕСТО дечаци, друго место девојчице . Обе екипе је водио наставник Горан Ђурђевић.
Чланови екипе, дечаци :
Богдан Јовановић,Никола Јанчић, Филип Тасић, Зоран Крстић, Петар Миловановић, Димитрије Милетић,Стефан Томић,Филип Миловановић, Богдан Петровић и Лазар Станковић.
Чланови екипе, девојчице:
Лена Антић, Мина Лакићевић, Анђела Кошанин, Миња Лакићевић, Миња Смоловић и Татјана Живановић.
ФУДБАЛ,друго место дечаци,а њих је водио наставник Горан Ђурђевић.
Чланови екипе, дечаци :
Огњен Милошевић, Матеја Милојевић, Богдан Петровић, Лазар Станковић,Милош Мићић, Лука Трајковић,Матија Јевремовић и Лука Јовановић.
АТЛЕТИКА, општинско такмичење ,300 м.,ПРВО МЕСТО  Милица Станковић и Лука Трајковић и а окружно ,ПРВО МЕСТО,300 м, Лука Трајковић,наставник Горан Ђурђевић.
СТОНИ  ТЕНИС, општинско такмичење, ПРВО МЕСТО  , окружно треће место,  Михајло Урошевић, наставник Горан Ђурђевић.
У суботу 23.02. и недељу 24.02. одржано је  општинско такмичење  страних језика и наши ученици су постигли следеће резултате:
Слађана Глишић/немачки језик/,прво место/специјална категорија/,наставник Невена Обрадовић.
Алекса  Лукић/енглески језик/,треће место,наставник Драгана Јовановић.
Честитамо ученицима и наставницима на постигнутом успеху и желимо  им пуно среће на следећем нивоу такмичења.
                                                                                                          Управа  школе
 

Прочитај

Продужен распуст

Датум: 18. Februar 2019 19:58 Категорија: новости

Почетак другог полугодишта је померен на 25. фебруар 2019. године.

Због продужетка распуста долази и до померања смена тако да старији разреди крећу у понедељак преподне а млађи разреди поподне.


Rezultat slika za ЗИМСКИ РАСПУСТ

Прочитај

ЗИМСКИ РАСПУСТ

Датум: 31. Januar 2019 18:54 Категорија: новости

Данас је последњи дан првог полугодишта. 
Од 1. фебруара ученици ће бити на зимском распусту који траје до 18. фебруара. Смене ће бити по распореду млађи разреди – преподне, старији – поподне.
Родитељски састанци биће одржани у следећим терминима:
Четвртак, 7. Фебруар 2019. год.
Од 1. до 4. разреда – 17.00 h
Од 5. до 8. разреда – 18.00 h

Прочитај