Достигнућа

Такмичење у пливању

Датум: 27. Oktobar 2021 18:10 Категорија: Достигнућа

Јуче је у Параћину, на Окружном такмичењу у пливању, Страхиња Петровић I/2 заузео прво место.

ПОСЕТА ЧАСОВИМА - СТЕАМ ПРОЈЕКАТ

Датум: 27. Oktobar 2021 15:03 Категорија: новости

ПОСЕТА ЧАСОВИМА - СТЕАМ пројекат

Данас су наши пројектни партнери обишли часове математике (Драгана Гвозденовић 5/4, Часлав Лепојевић 8/2), физике (Александар Орлић, физичка секција), хемије (Мирјана Матић Радосављевић 7/1), историје (Владимир Орбовић, историјска секција) и информатике (Душица Дојчиновић, презентација о употреби микробита у настави). Настава је одржана двојезично, на енглеском и српском језику. Пројектни партнери су са часова изашли пуни дивних утисака и похвалили све ученике и колеге за труд уложен у реализацију часова. Овом приликом су могли да упореде наш наставни програм са наставним програмима својих земаља.

СТЕАМ - Београд

Датум: 27. Oktobar 2021 15:02 Категорија: новости

Креативност у STEM-u, предавање STEM удружења из Београда. Прво предавање данас одржала нам је Александра Иконов из СТЕМ удружења на тему Креативност у СТЕМ-у. Уживали смо радећи разне експерименте заједно са нашим пројектним партнерима. #erasmus #steameducation

ПРОЈЕКАТ - ПРВИ ДАН ПОСЕТЕ

Датум: 26. Oktobar 2021 10:49 Категорија: новости

Данас је био први у низу дана у којима ћемо угостити своје пројектне партнере из Турске, Шпаније, Чешке, Пољске и Енглеске у оквиру пројекта "Our Innovative Journey to Learning - STEAM". Наши ученици су им пожелели добродошлицу једном несвакидашњом приредбом! #steameducation

Награда компаније ДИС

Датум: 25. Oktobar 2021 09:37 Категорија: Достигнућа

У оквиру пројекта ДИС трговине "Знање зна будућност" , у коме су учествовале учитељице Сања Марковић , Јелена Рацић и Јована Минић , нашој школи су обезбеђене клупе и столице за ђаке прваке.
Захваљујемо се компанији ДИС на додељеној награди.

STEAM - Интернационални пројекат у нашој школи

Датум: 25. Oktobar 2021 09:32 Категорија: новости

Our international project.Our Innovative Journey to Learning
Од 25. до 29 .10.2021. угостићемо наше пројектне партнере из Турске, Шпаније, Пољске, Енглеске и Чешке. Добро нам дошли!
Welcome

Јесен

Датум: 25. Oktobar 2021 09:25 Категорија: новости

Дан здраве хране - млађи разреди