Достигнућа

Трнова Ружица - МЕТОДА ШЕСТ ШЕШИРА

Датум: 29. Oktobar 2022 21:55 Категорија: новости

Час српског језика, наставна јединица - Трнова Ружица Обрада књижевног текста коришћењем технике - Шест шешира, научено на семинару и примењено у пракси учитељица Снежана Марковић - 3/1

ДАН ИНТЕЛИГЕНЦИЈЕ

Датум: 29. Oktobar 2022 21:49 Категорија: новости

#daninteligencije @daninteligencije Огледним часом "Бег из Бакингемске палате", у који је укључено чак пет предмета (енглески, немачки и српски језик, као и историја и информатика), наставница Дијана Андрејић је са својим одељењем 7/2 учествовала у обележавању Дана интелигенције у организацији Менсе Србије у уторак, 25. октобра. Ученици су бежали из виртуелног Escape Room-а решавајући разноврсне језичке задатке и тако скупљали делове лозинке како би дошли до коначне шифре за откључавање дигиталне браве.

БОРАВАК

Датум: 29. Oktobar 2022 21:45 Категорија: новости

Ових дана смо били вредни и креативни, поред учења, забављали моделујући поврће које нам даје јесен, а неки од нас су научили и да вежу пертле.
Малишани у боравку

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЛИВАЊУ

Датум: 20. Oktobar 2022 19:50 Категорија: Достигнућа

CODE WEEK 2022 - "Недеља програмирања - 2022"

Датум: 20. Oktobar 2022 19:46 Категорија: новости

ОКТОБАРСКА НАГРАДА

Датум: 20. Oktobar 2022 19:03 Категорија: Достигнућа

Поводом Дана града уручене су најбољим ученицима Октобарске награде. Међу награђенима је и наш Теодор Стефановић, ученик осмог разреда, који је поред одличног успеха и активног бављења спортом био и учесник два републичка такмичења из хемије и математике.
Честитамо Теодору!

Општинско такмичење у стоном тенису

Датум: 20. Oktobar 2022 19:01 Категорија: Достигнућа

На Општинском такмичењу у стоном тенису ученици наше школе су остварили одличан резултат - девојчице 2.место, екипно - дечаци, 3.место, екипно. Честитамо!

"Рецитационица"

Датум: 20. Oktobar 2022 18:59 Категорија: Достигнућа

Јована Минић, ученица седмог разреда наше школе, учествује на Републичком фестивалу "Рецитационица" где се пласирала у 10 најбољих такмичара.Навијамо за Јовану и желимо пуно среће на сутрашњем такмичењу!

Design For Change

Датум: 20. Oktobar 2022 18:57 Категорија: Достигнућа

Као једна од свега 15 школа у Србији, наша школа је постала део међународног пројекта Design For Change through Digital Storytelling под вођством наставнице Дијане Андрејић. Ученици седмог разреда који су чланови секције енглеског језика пробаће да малим корацима промене свет набоље. Три најбоља рада из Србије биће представљена на светској смотри, која ће бити одржана у Бриселу у октобру наредне године.
Пожелите нам срећу!

ДАН ЗДРАВЕ ХРАНЕ

Датум: 20. Oktobar 2022 18:54 Категорија: новости

Дан здраве хране , обележен данас уз слатке а здраве залогаје !