Достигнућа

Окружно - страни језици

Датум: 28. Mart 2018 14:03 Категорија: Достигнућа

У недељу 25.03.2018. одржано је окружно такмичење из страних језика на коме су сво троје наших ученика остварили пласман на државно такмичење.Честитамо:

Ани Поповић – наставник Ана Вучељић
Урошу Лукићу – наставник Ксенија Илић
Павлу Лазићу - наставник Ксенија Илић
Желимо им пуно среће на следећем нивоу такмичења.

Књижевна олимпијада

Датум: 19. Mart 2018 09:10 Категорија: новости

У суботу 10.03.2018. одржано је такмичења –Књижевна олимпијада.Наши ученици и наставници су постигли следеће резултате:

7.разред
Вулић Војин – наставник Невенка Милановић- 3. место, пласман за следећи ниво такмичења
Пајић Александар – наставник Невенка Милановић- 3. место, пласман за следећи ниво такмичења
Кошанин Анђела- наставник Невенка Милановић-пласман за следећи ниво такмичења

8.разред
Поповић Ана– наставник Марија Миладиновић- 2. место, пласман на следећи ниво такмичења
Обрадовић Миљана - наставник Марија Миладиновић- 2. место, пласман за следећи ниво такмичења
Марија Радивојевић -наставник Марија Миладиновић- пласман за следећи ниво такмичења

Ученицима и наставницима честитамо успех и желимо срећу на следећем нивоу такмичења.

СТРУЧНО УСАВРШАВАЊЕ НАСТАВНИКА -MozaBook

Датум: 06. Mart 2018 21:38 Категорија: новости

Организовано је још једно у низу стручних усавршавања наставника - коришћење образовног софтвера MozaBook. Наставници су задовољни могућностима овог програмског пакета који ће унапредити  учење и наставу учинити интересантнијом за ученике.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ И ЈЕЗИКА 17/18.

Датум: 06. Mart 2018 21:27 Категорија: Достигнућа

У суботу 03.03.2018. одржана су такмичења из хемије и страних језика.Наши ученици и наставници су постигли следеће резултате:
ХЕМИЈА
7.разред
Вулић Видак – треће место- наставник Мирјана Матић Радосављевић-
Урошевић Михајло - прво место -наставник Мирјана Матић Радосављевић-
Петровић Михајло - прво место- наставник Мирјана Матић Радосављевић-
Поповић Ана--треће место- наставник Мирјана Матић Радосављевић
Сеновић Лазар– треће место- наставник Мирјана Матић Радосављевић-

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
Урош Лукић – прво место- наставник Ксенија Илић
Ана Поповић – друго место -наставник Ана Вучелић
Павле Лазић - треће место- наставник Ксенија Илић

Ученицима и наставницима честитамо и желимо срећу на следећем нивоу такмичења.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ 17/18.

Датум: 05. Mart 2018 17:22 Категорија: Достигнућа

У суботу 24.02.2018. одржано је општинско такмичење из математике на коме су наши ученици и наставници остварили сјајне резултате. Честитамо и ученицима и наставницима и желимо им пуно среће на следећем нивоу такмичења.

Резултате детаљније погледајте на следећем линку:

ЗИМСКИ РАСПУСТ

Датум: 03. Februar 2018 16:05 Категорија: новости

Зимски распуст почиње  01.02.2018. и трајаће до 09.02.2018.

Друго полугодиште почиње 12.02. 2018. када ученици млађих разреда долазе у школу преподне, а старији у поподневној смени.

Родитељски састанци биће одржани у понедељак 05.02. у следећим терминима:

16.00 први разред
16.30 други разред
17.00 трећи разред
17.30 четврти разред

18.00 виши разреди

Нови успех девојчица у одбојци!

Датум: 31. Januar 2018 14:02 Категорија: новости

Све честитке нашој женској одбојкашкој екипи: Тијани Петровић, Мини Лакићевић, Анђели Кошанин, Маши Лакићевић, Марији Ђурђевић, Анђели Џолић, Тијани Антић, Мињи Смоловић, Мињи Лакићевић, Мили Васић и њиховом наставнику Горану Ђурђевићу, на освојеном првом месту на међуокружном такмичењу, одржаном у Смедереву и пуно среће на државном такмичењу Основних школа Србије у Пријепољу.

Прослава школске славе

Датум: 29. Januar 2018 09:45 Категорија: новости

У суботу 27.01.2018. одржана је приредба поводом прославе школске славе Свети Сава, у присуству великог броја ученика и наставника наше школе.

Општинско такмичење из веронауке

Датум: 29. Januar 2018 09:41 Категорија: новости

Ученици наше школе су учествовали на општинском такмичењу из веронауке. Остварили су запажене резултате у познавању живота и рада Светог Саве, рецитовању (друго место) и певању духовних песама (четврто место).

Eлектронски дневник

Датум: 29. Januar 2018 09:36 Категорија: новости

У току јануара органи зована је обука наставника за употребу Електронског дневника и портфолиа.
Обуку је организовала Академија Филиповић.