Достигнућа

ИЗРАДА ПАНОА

ДЕЧЈА НЕДЕЉА - ПОКЛОНИ ЗА ШКОЛУ 11. МАЈ

Датум: 04. Oktobar 2023 11:10 Категорија: новости

Ученици 7. и 8. разреда који похађају СНА предузетништво, су са ученицима 3. разреда правили поклон кутије за другаре из школе "11. мај".

У оквиру Дечје недеље, прваци и другаци су данас припремали честитке за другаре из школе "11.мај"

ДЕЧЈА НЕДЕЉА - КОЛОНИЈА

Датум: 04. Oktobar 2023 10:59 Категорија: новости

Такмичење у џудоу - "Срећно", Бор

Датум: 03. Oktobar 2023 10:46 Категорија: Достигнућа

И овај викенд је био успешан, ученици наше школе настављају да нижу успехе у џудоу, Михајло Пешић 1. место, Aндреј Ранђеловић 3. место и Небојша Брковић 3. место, на међународном турниру "Срећно" у Бору.

Дечја недеља

Датум: 01. Oktobar 2023 20:25 Категорија: новости

Ноћ истраживача 2023

Датум: 30. Septembar 2023 14:30 Категорија: новости

Дечја недеља - распоред спортских активности

Датум: 29. Septembar 2023 21:26 Категорија: новости

Дечја недеља, од 2-8. октобра -
"Велико срце деце Србије".

Секција енглеског језика

Датум: 29. Septembar 2023 21:12 Категорија: новости

Ученици осмог разреда, који су чланови секције енглеског језика, данас су, под менторством проф. Дијане Андрејић представили завршне радове на енглеском језику у оквиру међународног пројекта Design For Change Through Digital Storytelling - Stories That Matter. Подсећамо, наша школа је једна од свега 15 школа из Србије одабраних за учешће у овом пројекту.
Ученици ће учествовати и на заједничком завршном догађају у оквиру овог пројекта који ће се одржати у Београду у петак, 6. октобра, заједно са осталим ученицима из Србије, као и са ученицима из Израела, Ирске, Румуније, Шпаније и Пољске.
#storiesthatmatter
#designforchange
#bethechange

Угледни час "Примена сличности и Талес из Милета"

Датум: 29. Septembar 2023 15:42 Категорија: новости

Наставници Часлав Лепојевић и Владимир Орбовић су 28.09. одржали  угледни час "Примена сличности и Талес из Милета". Час су одржали у школском дворишту на фудбалском терену.  Упознали су присутне са филозофом Талесом и коришћењем сличности троуглова измерили ширину фудбалског терена и висине стуба за рефлекторе.

ЕВРОПСКИ ДАН ЈЕЗИКА

Датум: 26. Septembar 2023 22:04 Категорија: новости

Наставница страних језика Дијана Андрејић обележила је 26. септембар, Европски дан језика, у одељењима седмог разреда. Овом приликом су се ученици упознали са разним занимљивостима у вези са језицима уопште, а провежбали су и изговор брзалицама на три језика!