Достигнућа

ПРИЈАВУ ЗА УПИС ПРЕУЗЕТИ ОВДЕ

Такмичење - енглески језик

Датум: 18. Mart 2020 19:45 Категорија: Достигнућа

У недељу је одржано и окружно такмичење из предмета Енглески језик на коме је ученик Никола Симић заузео прво место (наставници Драгана Јовановић и Дијана Андрејић).

Резултат слика за енглески језик

Такмичење из физике

Датум: 18. Mart 2020 19:36 Категорија: Достигнућа

У суботу је одржано и окружно такмичење из Физике на коме су ученице заузеле: Ања Јовановић 3. место и Ивона Милошевић - похвала (наставник Јасмина Милосављевић).

Такмичење из биологије

Датум: 18. Mart 2020 19:35 Категорија: Достигнућа

У суботу је одржано општинско такмичење из Биологије на коме су наше ученице заузеле: Теодора Ђорђевић 1. место и Миња Смоловић 2. место (наставник Весна Вујадиновић).

Резултат слика за биологија

Добре вести!

Датум: 18. Mart 2020 19:33 Категорија: Достигнућа

Прошле недеље одржано је окружно такмичење у одбојци на коме су наши дечаци и девојчице заузели прво место. Екипу девојчица (наставник Горан Ђурђевић) чиниле су:

Андријана Ђурђевић, Јована Зафировић, Миња Смоловић, Милица Станковић, Миња Лакићевић, Анђела Џолић, Теодора Ђорђевић, Софија Живковић, Јана Демировић, Маријана Станојевић и Милица Кошанин.

Екипу дечака (наставник Зоран Милојковић) чинили су: Андрија Јовић, Младен Велојевић, Филип Миловановић, Душан Додић, Лука Стојковић, Матеја Митић, Василије Андрејић, Миљан Прибичевић и Лука Сладојевић.

Честитке ученицима и наставницима!

Фотографија корисника ОШ "Милан Мијалковић", Јагодина

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Датум: 16. Mart 2020 15:00 Категорија: новости

Молимо родитеље да се упознају са садржајем обавештења које је стигло из Министарства просвете науке и технолошког развоја. О детаљима реализације наставе на даљину бићете благовремено обавештени од стране одељенских старешина или предметних наставника.

Управа школе

Прекид рада школе

Датум: 15. Mart 2020 22:18 Категорија: новости

Због проглашеног Ванредног стања на територији Србије све школе, вртићи и факултети од сутра 16.3.2020. не раде. Такође и наша школа неће радити до даљег. О свим променама бићете благовремено обавештени.

Управа школе

"Мислиша"

Датум: 13. Mart 2020 16:24 Категорија: новости

Данас је у нашој школи одржано такмичење "Мислиша". Ученицима желимо много успеха и добре резултате.

Фотографија корисника ОШ "Милан Мијалковић", Јагодина Фотографија корисника ОШ "Милан Мијалковић", Јагодина

Окружно - књижевна олимпијада

Датум: 12. Mart 2020 12:17 Категорија: Достигнућа

8.разред
Анђелија Поповић -1.место ( наставник Сузана Глигоријевић)

Честитамо ученици и њеној наставници и желимо пуно успеха и у следећим такмичењима.

Резултат слика за књижевна олимпијада

Окружно такмичење из математике

Датум: 12. Mart 2020 12:14 Категорија: Достигнућа

Резултат слика за математикаУ суботу 07.03.2020.одржано је окружно такмичење из математике и општинско такмичење из књижевности –Књижевна олимпијада на којим су наши ученици постигли следеће резултате:
4.разред
Виктор Маринковић –похвала(учитељица Снежана Марковић)
Матеја Илић-похвала-( учитељица Марија Ђорић Дашић)
5.разред
Данијел Милутиновић-3. место ( наставник Часлав Лепојевић)
Теодор Стефановић-3. место ( наставник Часлав Лепојевић)
Андрија Ђолић-похвала-( наставник Часлав Лепојевић)
6.разред
Ања Јовановић-3. место ( наставник Животије Ђорђевић)
Андреа Николић-3. место ( наставник Животије Ђорђевић)
Урош Павловић-3. место ( наставник Животије Ђорђевић)

Честитамо ученицима и њиховим наставницима и желимо пуно успеха и у следећим такмичењима.