OШ "МИЛАН МИЈАЛКОВИЋ", ЈАГОДИНА
Obrazovanje je najmoćnije oružje koje možete upotrebiti da promenite svet.
 

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

Датум: 08. Mart 2019 22:24 Категорија: Достигнућа

ОБАВЕШТЕЊЕ 2
У суботу 02.03.2019. одржано је  општинско такмичење  -математика и наши ученици су постигли следеће резултате:
3.разред
Виктор Маринковић, прво место,учитељица Снежана Марковић
Стеван Рацић,друго место,учитељица Марија Ђорић Дашић
Матеја Илић, друго место,учитељица Марија Ђорић Дашић
Ана Живковић,друго место,учитељица Марија Ђорић Дашић
Нестор Милошевић, треће место,учитељица Марија Ђорић Дашић
Милица Савић, треће место,учитељица Снежана Марковић
Ива Вучићевић,похвала,учитељица Слађана Аћимовић
4.разред
Данијел Милутиновић,прво место,учитељица Јелена Рацић
Теодор Стефановић, друго место,учитељица Јелена Рацић
Урош Динић, друго место,учитељица Јелена Рацић
Лазар Радосављевић, треће место,учитељица Јелена Рацић
Маја Аврамовић,похвала,учитељица Весна Петровић
5.разред
Ања Јовановић,прво место,наставник Животије Ђорђевић
Андреа Николић,друго место,наставник Животије Ђорђевић
Мијат Милановић,похвала,наставник Јасмина Милосављевић
6.разред
Уна Милојковић,треће место,наставник Петра Шарчевић
Урош Вучићевић,треће место,наставник  Јасмина Милосављевић
Ивона Милошевић,похвала, наставник  Јасмина Милосављевић
7. разред
Милош Илић, друго место,наставник Животије Ђорђевић
Анђела Џолић,треће место,наставник Животије Ђорђевић
Миња Смоловић, треће место,наставник Животије Ђорђевић
Алекса Ракић,похвала, наставник Животије Ђорђевић
8.разред
Александар Пајић,прво место,наставник Часлав Лепојевић
Видак Вулић,похвала, наставник Часлав Лепојевић
У недељу 03.03.2019. одржано је општинско такмичење - Књижевна олимпијада и наши ученици су постигли следеће резултате:
7.разред
Анђела Џолић,треће место,наставник Сузана Глигоријевић
8.разред
Војин Вулић,друго  место,наставник Невенка Милановић
Александар Пајић, треће место,наставник Невенка Милановић
У недељу 03.03.2019. одржано је општинско такмичење - хемија и наши ученици су постигли следеће резултате:
7.разред
Милош Илић,прво место,наставник Мирјана Матић Радосављевић
Теодора Ђорђевић, прво место,наставник Мирјана Матић Радосављевић
Миња Смоловић, друго место,наставник Мирјана Матић Радосављевић
Никола Симић,треће место,наставник Мирјана Матић Радосављевић
 
 
Честитамо ученицима и наставницима на постигнутом успеху и желимо  им пуно среће на следећем нивоу такмичења.
                                                                                                          Управа  школе