Успеси на такмичењима 16/17

20.РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2016/2017.
РАЗРЕДНА НАСТАВА:
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
3. разред
Урош Павловић – прво место (Вера Милосављевић)
Ања Јовановић -друго место (Вера Милосављевић)
Андреа Николић друго место (Вера Милосављевић)
Лана Александровић-друго место (Вера Милосављевић)
Алекса Антић – треће место (Виолета Стошић)
Алекса Веселиновић - похвала(Вера Милосављевић)
4. разред
Ивона Милошевић - прво место (Мирјана Мишић)
Милица Лукић- друго место ( Гордана Јоцић)
Урош Вучићевић -друго место(Сања Марковић)
Никон Богосављев – треће место ( Гордана Јоцић)
Вељко Андријевић – треће место ( Дара Манојловић)
Уна Милојковић- похвала (Сања Марковић)
Лазар Суботић- похвала (Сања Марковић)
Невена Благојевић - похвала (Сања Марковић)
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ
КУЛТУРЕ
5. разред
Анђелија Поповић – друго место (Сузана Глигоријевић)
Миња Смоловић– друго место (Сузана Глигоријевић)
7.разред
Ана Поповић - прво место (Марија Миладиновић)
Миљана Обрадовић -треће место (Марија Миладиновић)
Марија Радивојевић- треће место (Марија Миладиновић)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ-ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС
Антић Нађа,прво место(слободна тема)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
7.разред
Марија Радивојевић - друго место (Марија Миладиновић)
Ана Поповић - друго место (Марија Миладиновић)
Миљана Обрадовић – треће место (Марија Миладиновић)
8. разред
Ана Недељковић –директан пласман (Невенка Милановић)
Анђела Ђорђевић – директан пласман (Невенка Милановић)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - РЕЦИТОВАЊЕ
Наташа Деспотовски 8.разред- прво место(Сузана Глигоријевић)
Невена Николић 7. разред- друго место(Сузана Глигоријевић)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
5.разред
Миња Смоловић –друго место(Животије Ђорђевић)
Алекса ракић - треће место(Животије Ђорђевић)
Милош Илић - треће место(Животије Ђорђевић)
Душан Додић- похвала(Животије Ђорђевић)
Дуња Самарџић - похвала(Животије Ђорђевић)
6.разред
Александар Пајић – друго место (Часлав Лепојевић)
Алекса Лукић – похвала (Часлав Лепојевић)
Михајло Тасић– похвала (Часлав Лепојевић)
Видак Вулић– похвала (Часлав Лепојевић)
7.разред
Михајловић Љиљана –прво место (Јасмина Милосављевић)
Ана Поповић – друго место(Животије Ђорђевић)
Михајло Петровић - треће место(Животије Ђорђевић)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ
7.разред
Лука Марин – друго место (Драгана Јевремовић)
Игор Теофиловић – треће место(Саша Микић)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ
7.разред
Петровић Михајло - прво место( Мирјана Матић-Радосављевић)
Поповић Ана -друго место( Мирјана Матић-Радосављевић)
Сеновић Лазар –треће место ( Мирјана Матић-Радосављевић)
Урошевић Михајло –треће место ( Мирјана Матић-Радосављевић)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ „Шта знаш о саобраћају“
Узраст А
Андрија Цуцкић –прво место (Радисав Бошковић)
Миња Лакићевић – друго место (Радисав Бошковић)
Ања Јовановић – треће место (Радисав Бошковић)
Девојчице (узраст Б)
Анђела Џолић –прво место (Радисав Бошковић)
Дечаци (узраст Б)
Млађан Јовановић –прво место (Радисав Бошковић)
Лука Радосављевић – друго место (Радисав Бошковић)
Девојчице (узраст Ц)
Марта Спасојевић –прво место (Радисав Бошковић)
Ања Ракић –друго место (Радисав Бошковић)
Дечаци (узраст Ц)
Алекса Стаматовић- прво место (Радисав Бошковић)
Милош Симоновић-треће место (Радисав Бошковић)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ
ОБРАЗОВАЊА
Област: аутомоделарство
Лепомир Томић – 5.разред – прво место (Радисав Бошковић)
Област: Ваздухопловно моделарство
Младен Велојевић 5.разред – прво место( Радисав Бошковић)
Јован Д. Јовановић 5.разред – друго место ( Радисав Бошковић)
Област:Ракетно моделарство
Лука Радосављевић 5. разред – друго место ( Радисав Бошковић)
Област: Бродомоделарство
Млађан Јовановић 5. разред –прво место ( Радисав Бошковић)
Лука Шћекић 7.разред- треће место ( Радисав Бошковић)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ
5. разред
Миљковић Нађа – друго место( Весна Вујадиновић)
Илић Милош– друго место( Весна Вујадиновић)
Симић Марија - треће место( Весна Вујадиновић)
6.разред
Лукић Алекса – прво место( Весна Вујадиновић)
Крстић Зоран – прво место( Весна Вујадиновић)
Пајић Александар – треће место( Весна Вујадиновић)
7.разред
Шћекић Лука – прво место ( Весна Вујадиновић)
Грчић Горан – друго место( Весна Вујадиновић)
Јовановић Ђорђе – треће место( Весна Вујадиновић)
8. разред
Ана Недељковић - друго место( Весна Вујадиновић)
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ
6. разред
Вукан Вулић – учешће (Дражо Вељовић)
Алекса лукић учешће (Светлана Станојевић)
7. разред
Михајло Урошевић- учешће (Дражо Вељовић)
Михајло Петровић – учешће (Дражо Вељовић)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ
7. разред
Урошевић Михајло– прво место (Мирјана Матић Радосављевић)
Петровић Михајло - друго место (Мирјана Матић Радосављевић)
Поповић Ана - друго место (Мирјана Матић Радосављевић)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ
КУЛТУРЕ
5.разреда
Миња Смоловић – прво место (Сузана Глигоријевић)
7. разред
Ана Поповић – прво место (Марија Миладиновић)
Марија Радивојевић- прво место (Марија Миладиновић)
Миљана Обрадовић -друго место (Марија Миладиновић)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
7. разред
Миљана Обрадовић -прво место (Марија Миладиновић)
Ана Поповић – друго место (Марија Миладиновић)
Марија Радивојевић- треће место (Марија Миладиновић)
8.разред
Анђела Ђорђевић - треће место(Невенка Милановић)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
4. разред
Урош Вучићевић - друго место (Сања Марковић)
Ивона Милошевић –похвала (Мирјана Мишић)
Милица Лукић –похвала (Гордана Јоцић)
5. разред
Миња Смоловић - треће место(Животије Ђорђевић)
Алекса Ракић– похвала (Животије Ђорђевић)
6. разред
Александар Пајић– треће место (Часлав Лепојевић)
7. разред
Љиљана Михајловић–прво место (Јасмина Милосављевић)
Ана Поповић – похвала (Животије Ђорђевић)
Михајло Петровић– похвала (Животије Ђорђевић)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ
7. разред
Михајло Петровић- треће место (Дражо Вељовић)
Михајло Урошевић - похвала
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ
6. разред
Алекса Лукић - прво место (Весна Вујадиновић)
Зоран Крсић - треће место (Весна Вујадиновић)
7. разред
Лука Шћекић – прво место ( Весна Вујадиновић)
8.разред
Ана Недељковић – треће место ( Весна Вујадиновић)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ „Шта знаш о саобраћају“
„Б“ дечаци
Млађан Јовасновић -друго место( Радисав Бошковић)
„Ц“ девојчице
Ања Ракић – прво место
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ
ОБРАЗОВАЊА
Област: Бродомоделарство
Јовановић Млађан 5. разред – прво место( Радисав Бошковић)
Лука Шћекић 7. разред – друго место ( Радисав Бошковић)
Област: Ваздухопловно моделарство( Радисав Бошковић)
Смоловић Миња5, разред-треће место( Радисав Бошковић)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ
Лука Марин 7. разред-друго место (Драгана Јевремовић)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ "Информатичка олимпијада основаца"
Лукић Урош 7. разред - прво место (Душица Дојчиновић)
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
Миљана Обрадовић 7. разред – друго место(Марија Миладиновић)
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА
КУЛТУРА
Миљана Обрадовић 7. разред – друго место(Марија Миладиновић)
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ-МАТЕМАТИКА
Љиљана Михајловић-похвала(Јасмина Милосављевић)
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ
Шћекић Лука– седми разред – учешће (Весна Вујадиновић)
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ
ОБРАЗОВАЊА
Област: Аеромоделарство
Миња Смоловић 5. разред- треће место ( Радисав Бошковић)
Област: Бродомоделарство
Лука Шћекић 7 разред – друга награда ( Радисав Бошковић)
Млађан Јовановић 5. разред– друга награда ( Радисав Бошковић)
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ „МИСЛИША -2017“
2.разред
Милутиновић Данијел – похвала (Јелена Рацић)
Стефановић Теодор – похвала(Јелена Рацић)
Стојиљковић Коста – похвала(Весна Петровић)
3.разред
Андреа Николић -друга награда (Вера Милосављевић)
Ања Д.Јовановић – похвала(Вера Милосављевић)
4.разред
Ивона Милошевић – похвала (Мирјана Мишић)
5.разред
Милош Илић – похвала (Животије Ђорђевић)
7.разред
Михајловић Љиљана – похвала (Јасмина Милосављевић)