ФПН И 2/3

2/3 Задатак је био лак, да осмислимо знак. Сарадња ФПН и наше школе
3/2 ЗОО ВРТ

КОЛОНИЈА - РЕЦИКЛАЖА

Рециклирамо Правимо играчке Комбиновано одељење I/4 и II/4 , Колонија Учитељица Милица Петковић
ЈЕСЕН - КОЛОНИЈА

Радови ученика I,II,III и IV разреда Колонија
Такмичење "Дабар"

Ове недеље одржава се Међународно информатичко такмичење "ДАБАР". Првог дана такмичења на нивоу Србије учествовало је 10.258 такмичара. У нашој школи је у два дана 15. и 16. новембра организовано више такмичарских група ученика од 5. до 8. разреда. Задаци се заснивају на математичкој и рачунарској логици и решавању проблема. Желимо им много успеха!
Дан толеранције - 16.новембар 2022

Сараднички час - 4. разред, географија

У одељењу IV2 одржан је 31.10.2022. године у оквиру предмета Природа и друштво сараднички час под називом Србија – моја домовина који су реализовали учитељица Весна Петровић и наставник географије Саша Микић. Веома добро припремљени и изузетно мотивисани ученици показали су завидан ниво знања и креативности. Кроз путовање на које смо кренули кроз Србију, прво је представљен наш град Јагодина, а затим смо путовали у правцу севера, југа, истока и запада на које су нас повели и успешно водили ученици у улози туристичких водича.
Трнова Ружица - МЕТОДА ШЕСТ ШЕШИРА

Час српског језика, наставна јединица - Трнова Ружица Обрада књижевног текста коришћењем технике - Шест шешира, научено на семинару и примењено у пракси учитељица Снежана Марковић - 3/1
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЛИВАЊУ

На Окружном такмичењу у пливању наши ученици су постигли следеће резултате Страхиња Петровић II/2, 2.место у дисциплини 50 м краул, Вук Стијовић V/1, 2.место у дисциплини 50 м краул, Ива Суботић V/2, 2.место у дисциплини 50 м краул и Лана Јевтић VIII/1, 1.место у дисциплини 50м прсно. Честитамо свим ученицима на постигнутим резултатима.
ДАН ИНТЕЛИГЕНЦИЈЕ

#daninteligencije @daninteligencije Огледним часом "Бег из Бакингемске палате", у који је укључено чак пет предмета (енглески, немачки и српски језик, као и историја и информатика), наставница Дијана Андрејић је са својим одељењем 7/2 учествовала у обележавању Дана интелигенције у организацији Менсе Србије у уторак, 25. октобра. Ученици су бежали из виртуелног Escape Room-а решавајући разноврсне језичке задатке и тако скупљали делове лозинке како би дошли до коначне шифре за откључавање дигиталне браве.