ФПН - РЕЦИКЛАЖА

Предиван час Света око нас у одељењу 2/3,који је одржао студент ФПН . Утврдили смо знање о својствима и употреби материјала.Рециклирали смо и направили нове играчке.
КОДЕКС ПОНАШАЊА

На часу Грађанског васпитања ученици V/1 и V/3 су заједно са психологом школе Јеленом Миленковић правили пано о правилима понашања у школи. Одржана је и радионица "Правила понашања у школи" са психологом Јеленом Миленковић у одељењу I/3
УГЛЕДНИ ЧАС ТИТ

Угледни час наставника технике и технологије, Владана Матејића, у одељењу 6/3. Наставна јединица "Техничка средства у грађевинарству". Доста занимљивог смо видели и научили!
Дан безбеднијег интернета 2023

Oве године “Дан безбеднијег интернете” обележава се 7. фебруара. Током 20 година постао је значајан догађај у календару безбедности на мрежи. Почевши као иницијатива пројекта ЕУ safe borders Дан безбедног интернета је прешао своју традиционалну географску зону и сада се обележава у приближно 180 земаља и територија широм света. У нашој школи ученици су се потрудили да својим активностима допринесу обележавању овог значајног дана.
Организација општинског такмичења из математике

У нашој школи је 4.2.2023. одржано Општинско такмичење из математике за млађе разреде. Свим ученицима и њиховим наставницима желимо много успеха!
СВЕТИ САВА 2033/23.

У сусрет школској слави - радови ученика
Посете наставника четвртацима

Дан школе - Ученик у улози наставника