Фото галерија

КРОС РТС-а

У петак 10.5. 2019. одржан је крос РТС-а у дворишту школе и у издвојеном одељењу на Колонији.
УСКРШЊИ ВАШАР

У четвртак 25.4.2019, су ученици наше школе од првог до осмог разреда заједно са учитељицама и наставницима организовали Ускршњи вашар у холу школе. Било је живо и весело. И учитељице на Колонији су организовале вашар. Хвала свим родитељима који су својим присуством увеличали ову свечаност.
Škola je dobila eTwinning oznaku

Ваша школа је награђена са еТвиннинг школском налепницом 2019-2020 и ово је велико постигнуће еТвиннинг тима у вашој школи!
Zbornik radova Fondacije Tempus

Sladjana Acimovic 2 ч. · U Zborniku radova Fondacije Tempus se našao projekat u kome sam ja učestvovala sa koleginicama Snežanom Kalamković, Sonjom Tucaković i Tamarom Malkoč.I projekat u kome je učestvovala moja draga koleginica Mirjana MIšić.Ovi projekti su nagrađeni evropskom oznakom kvaliteta i našli su se u 35 odabranih. .Ovo je potvrda da „Putovanje dugo hiljadama kilometara počinje jednim malim korakom“.Čestitam svim učenicima
Nacionalna oznaka kvaliteta za eTwinning prijekte

Ucenici III/3 ,II/2 i II/1 ,su osvojili Nacionalne oznake kvaliteta za eTwinning projekte u školskoj 2017/18.
Литерарна секција

Sladjana Acimovic 1 сат · eTwinning tim OŠ,,Milan Mijalković" Trudili smo se ove godine da naučimo što više. Nastavljamo u istom tempu naredne školske godine!

Uspešno smo završili eTwinning projekat i 5.6.2018. smo organizovali javnu prezentaciju za učenike ,nastavnike i roditelje

Aktivnosti eTwinning tima
Папагаји 4/4 Колонија

Онлајн сусрет са другарима из Турске