ЕВРОПСКИ ДАН ЈЕЗИКА

Наставница страних језика Дијана Андрејић обележила је 26. септембар, Европски дан језика, у одељењима седмог разреда. Овом приликом су се ученици упознали са разним занимљивостима у вези са језицима уопште, а провежбали су и изговор брзалицама на три језика!
Kрос РТС - први и други разред

Крос РТС-а Први и други разред Девојчице првог разреда 1. место - Нера Стевић I/3 2. место - Митра Милошевић I/4 3. место - Дуња Бркић I/2 Дечаци првог разреда 1.место - Лука Димитријевић I/2 2. место - Филип Јовановић I/1 3. место - Ђорђе Јовановић I/1 Девојчице другог разреда 1. место - Мина Петровић II/1 2. место - УнаПетровић II/2 3. место - Миа Милосављевић II/1 Дечаци другог разреда 1. место - Сергеј Стојановић II/2 2. место - Лазар Исаиловић II/1 3. место - Вукашин Глигоријевић II/1 и Василије Петровић II/2 Честитамо свим учесницима
ЧУТИ И РАЗУМЕТИ

У оквиру манифестације "Чути и разумети", друштвено одговорне акције посвећене особама са оштећеним слухом, у клултурном центру је одржана приредба. Присуствовали су ученици наше школе чланови Ђачког парламента и Вршњачког тима.
Заједно и безбедно кроз детињство

КРОС РТС

Боравак 2023/24

Заједно кроз безбедно детињств

Ученици 8. разреда посетили су школу "Горан Остојић", и учествовали у пројекту "Заједно кроз безбедно детињство".
Другарство

Другарство развијамо још од првих школских дана I/2
У туђим ципелама - игра огледала

Ученици 1. и 2. разреда у "Игри огледала"