Датум: 16. Novembar 2023 20:46 Категорија: новости

Датум: 16. Novembar 2023 20:42 Категорија: новости

У оквиру пројекта "Заједно и безбедно кроз детињство", нашу школу на Колонији посетили су ватрогасци ПУ у Јагодини и одржали ученицима предавање на тему "Безбедност деце у ванредним ситуацијама".

Прочитај

Генезис куп - Џудо

Датум: 16. Novembar 2023 20:40 Категорија: Достигнућа

Џудисти наше школе су били успешни и овог викенда! На међународном такмичењу "Генезис куп" у Нишу Михајло Пешић је освојио 1. место, Игњат Симић 2. место и Алекса Ранђеловић 3. место. Честитамо на оствареним резултатима и желимо пуно успеха на предстојећим такмичењима!

Прочитај

ЗА БЕЗБЕДНО ДЕТИЊСТВО

Датум: 08. Novembar 2023 13:52 Категорија: новости

У оквиру пројекта "Заједно и безбедно кроз детињство", нашу школу су посетили ватрогасци ПУ у Јагодини и одржали првацима предавање на тему "Безбедност деце у ванредним ситуацијама".

Прочитај

ТАКМИЧЕЊЕ У КАРАТЕУ

Датум: 08. Novembar 2023 13:40 Категорија: Достигнућа

На 24. меЂународном карате турниру Драгослав Радовановић Пјер, у Јагодини, ученици наше школе освојили су следеће резултате.
Реа Вукићевић је освојила златну медаљу у катама екипно
И бронзану у катама појединачно.
Ива Јовановић је освојила једну сребрну медаљу екипно и две бронзе појединачно.
Мина АнЂелковић је освојила две златне медаље у борбама појединачно и екипно, и једну сребрну у борбама екипно-миx.
Ђорђевић Миона IV/1, је освојила прва места за појединачно и екипно такмичење у каратеу (2013. годиште) и друго у миксу екипно, 5.11.2023. у Јагодини.
Желимо им пуно успеха у даљем такмичењу!

Датум: 30. Oktobar 2023 20:18 Категорија: Достигнућа

На меморијалном међународном турниру "14. октобар" у Краљеву, ученик наше школе Михајло Пешић освојио је 1. место у категорији до 60 кг, Игњат Симић 2. место до 55 кг. Честитамо!