Достигнућа

Датум: 24. Maj 2020 12:30 Категорија: новости

Анкете родитеља и ученика

Датум: 06. Maj 2020 23:38 Категорија: новости

У новим околностима у којим школа ради последњих месец и по дана променило се много тога у функционисању и реализацији наставе и наставног процеса. Желели смо да видимо како то делује из другог угла. Из угла наших ученика и њихових родитеља. Хвала им на учешћу и издвојеном времену!

ОБАВЕШТЕЊЕ                             АНКЕТА РОДИТЕЉА                             АНКЕТА УЧЕНИКА

СПИСКОВИ УЏБЕНИКА 2020/21.

Датум: 06. Maj 2020 12:29 Категорија: новости

Погледајте цијене уџбеника за основну школу, али и списак оних ...

УПИС ПРВАКА!

Датум: 31. Mart 2020 12:16 Категорија: новости

ПРИЈАВУ ЗА УПИС ПРЕУЗЕТИ ОВДЕ

Такмичење - енглески језик

Датум: 18. Mart 2020 19:45 Категорија: Достигнућа

У недељу је одржано и окружно такмичење из предмета Енглески језик на коме је ученик Никола Симић заузео прво место (наставници Драгана Јовановић и Дијана Андрејић).

Резултат слика за енглески језик

Такмичење из физике

Датум: 18. Mart 2020 19:36 Категорија: Достигнућа

У суботу је одржано и окружно такмичење из Физике на коме су ученице заузеле: Ања Јовановић 3. место и Ивона Милошевић - похвала (наставник Јасмина Милосављевић).

Такмичење из биологије

Датум: 18. Mart 2020 19:35 Категорија: Достигнућа

У суботу је одржано општинско такмичење из Биологије на коме су наше ученице заузеле: Теодора Ђорђевић 1. место и Миња Смоловић 2. место (наставник Весна Вујадиновић).

Резултат слика за биологија

Добре вести!

Датум: 18. Mart 2020 19:33 Категорија: Достигнућа

Прошле недеље одржано је окружно такмичење у одбојци на коме су наши дечаци и девојчице заузели прво место. Екипу девојчица (наставник Горан Ђурђевић) чиниле су:

Андријана Ђурђевић, Јована Зафировић, Миња Смоловић, Милица Станковић, Миња Лакићевић, Анђела Џолић, Теодора Ђорђевић, Софија Живковић, Јана Демировић, Маријана Станојевић и Милица Кошанин.

Екипу дечака (наставник Зоран Милојковић) чинили су: Андрија Јовић, Младен Велојевић, Филип Миловановић, Душан Додић, Лука Стојковић, Матеја Митић, Василије Андрејић, Миљан Прибичевић и Лука Сладојевић.

Честитке ученицима и наставницима!

Фотографија корисника ОШ "Милан Мијалковић", Јагодина

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Датум: 16. Mart 2020 15:00 Категорија: новости

Молимо родитеље да се упознају са садржајем обавештења које је стигло из Министарства просвете науке и технолошког развоја. О детаљима реализације наставе на даљину бићете благовремено обавештени од стране одељенских старешина или предметних наставника.

Управа школе