Достигнућа

Општинско такмичење у стоном тенису

Датум: 20. Oktobar 2022 19:01 Категорија: Достигнућа

На Општинском такмичењу у стоном тенису ученици наше школе су остварили одличан резултат - девојчице 2.место, екипно - дечаци, 3.место, екипно. Честитамо!

"Рецитационица"

Датум: 20. Oktobar 2022 18:59 Категорија: Достигнућа

Јована Минић, ученица седмог разреда наше школе, учествује на Републичком фестивалу "Рецитационица" где се пласирала у 10 најбољих такмичара.Навијамо за Јовану и желимо пуно среће на сутрашњем такмичењу!

Design For Change

Датум: 20. Oktobar 2022 18:57 Категорија: Достигнућа

Као једна од свега 15 школа у Србији, наша школа је постала део међународног пројекта Design For Change through Digital Storytelling под вођством наставнице Дијане Андрејић. Ученици седмог разреда који су чланови секције енглеског језика пробаће да малим корацима промене свет набоље. Три најбоља рада из Србије биће представљена на светској смотри, која ће бити одржана у Бриселу у октобру наредне године.
Пожелите нам срећу!

ДАН ЗДРАВЕ ХРАНЕ

Датум: 20. Oktobar 2022 18:54 Категорија: новости

Дан здраве хране , обележен данас уз слатке а здраве залогаје !

Дечја недеља 2022

Датум: 08. Oktobar 2022 15:33 Категорија: новости

"Игра нам треба да растемо до неба"

Маскенбал - Дечја недеља 2022

Датум: 08. Oktobar 2022 15:22 Категорија: новости

Матична школа                                                                       Колонија

Турнир у малом фудбалу

Датум: 08. Oktobar 2022 15:19 Категорија: новости

Поводом Дечије недеље ученици 7.и 8. разреда  са својим предметним наставником Гораном Дјурдјевићем оганизовали су турнир у малом фудбалу.

Дечја недеља

Датум: 06. Oktobar 2022 19:47 Категорија: новости

"Игра нам треба да растемо до неба"

Предавање из физике

Датум: 04. Oktobar 2022 20:11 Категорија: новости

Ученици седмог разреда су са наставницом страних језика Дијаном Андрејић присуствовали практичном предавању Мајкла Грегорија, професора физике из Канаде, које је одржано у сали ОШ "Горан Остојић". Они су имали прилику да уживају и учествују у разним експериментима на енглеском језику и са предавања су изашли пуни утисака. Сви експерименти могу се видети на You Tube каналу под називом My Favourite Experiments.
Хвала колеги Славиши Рмандићу на позиву!

ДЕЧЈА НЕДЕЉА

Датум: 03. Oktobar 2022 18:18 Категорија: новости

Поводом Дечје недеље ученици наше школе имали су прилику да уживају у заједничком наступу хора ученика нижих разреда наше школе и ученика Музичке школе " Владимир Ђорђевић ", који су били наши гости.