УСПЕСИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Датум: 25. April 2018 14:01 Категорија: Достигнућа

Image result for ТАКМИЧЕЊА
У суботу 21.04.2018. године на Државном такмичењу из математике наши ученици Љиљана Михајловић и Михајло Петровић су добили похвале, што је изузетан успех јер у датом такмичењу заједно са њима учествују и ученици специјалних одељења математичких гимназија. Све честитке Љиљани и Михајлу и њиховим наставницима Јасмини Милосављевић и Животију Ђорћевићу.

Михајла похваљујемо још једном, јер је већ 22.04.2018. на окружном такмичењу из хемије одржаном у Деспотовцу заузео друго место. Поред Михајла Петровића на такмичењу из хемије учествовао је и Михајло Урошевић и заузео прво место. Честитамо и Михајлу Урошевићу и њиховој предметној наставници Мирјани Матић-Радосављевић и желимо пуно успеха на следећем нивоу такмичења.

На окружном такмичењу из биологије одржаног у суботу 21.04.2018. у Ћуприји наши ученици су постигли следеће резултате:
Пети разред
• Андријевић Вељко - треће место, наставник Весна Вујадинивић
Шести разред
• Смоловић Миња - друго место, наставник Весна Вујадинивић
Осми разред
• Шћекић Лука - треће место, наставник Весна Вујадинивић
• Обрадовић Миљана – треће место, Драгана Богдановић Јовановић
• Поповић Ана –треће место, Драгана Богдановић Јовановић

У суботу 21.04.2018. одржана је и општинска смотра „ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“ на коме су наши ученици постигли следеће резултате:

Категорија А
• Јована Зафировић-прво место
• Ива Милановић-друго место
• Алекса Антић-треће место

Категорија Б
• Филип Дајић-прво место
• Андрија Цуцкић-треће место
• Миња Лакићевић-прво место
• Вања Ракић-друго место
Категорија Ц
• Ања Ракић-прво место
• Милош Симоновић-друго место
• Анђела Џолић-треће место

Честитке ученицима и њиховом предметном наставнику Радисаву Бошковићу и пуно среће на следећем нивоу такмичења.