Општинско - физика

На општинском такмичењу из физике у категорији 7. разред друго место су заузели Теодор Стефановић и Теодора Радојковић. Треће место је заузела Лара Радосављевић, а похвалу је добио Данијел Милутиновић. Честитамо ученицима и наставници Јасмини Милосављевић и желимо им успеха у даљем такмичењу.

На општинском такмичењу из физике ученици наше школе су заједно са наставником Александром Орлићем остварили завидне резултате. Прво место освојили су: Матеја Илић (83 поена, уједно то је и највећи број освојених пoена) и Нестор Милошевић (80 поена). Друго место освојили су Сергеј Стефановић (59 поена), Матиа Милосављевић (44 поена) и Урош Маленовић (42 поена). Ана Живковић је освојила 32 поена. Честитамо ученицима и наставнику и желимо им пуно среће у даљем такмичењу.