Видео ћаскање - STEAM

Dan počinjemo ćaskanjem sa drugarima iz Engleske, Turske, Češke, Španije i Poljske!
"Свети Сава" - сечење колача 2021. године

У складу са нашом традицијом и ове године смо обележили школску славу Светог Саву сечом колача. Због тренутне епидемиолошке ситуације, сечи колача су присуствовали директорка школе, вероучитељ, наставник историје и представници ђачког парламента 8. разреда. У нади да ћемо следећу славу дочекати сви заједно, онако како смо научили и како нам доликује срећна слава свим ученицима, наставницима и радницима ОШ"Милан Мијалковић"!
Литерарни радови - "Свети Сава"

На литерарном конкурсу"Свети Сава мудра глава" учествовали су ученици 3. и 4. разреда. Најбољи међу њима су били радови Ање Дрецун 4/1, Јанко Милошевић 3/1 и Софија Радовановић 4/3
Цртежи - "Свети Сава"

Поводом школске славе ученици првог и другог разреда су учествовали на ликовном конкурсу "Свети Сава мудра глава". Ово су најлепши радови који су награђени. Лазар Марковић 1/1 Петра Поповић 1/2 Матеја Илић 1/3 Лена Миљковић 2/1 Василија Бркић 2/2 Лена Арсић 2/3 Матеја Трајковић 2/4 Милица Амзовић 2/5
ЧЕСТИТКЕ

Стигле новогодишње честитке од другара из Турске и Чешке!!!Kрај године и почетак новог пројекта са нашим драгим колегиницама Слађаном Аћимовић, Дијаном Андрејић и Невеном Обрадовић.
S T E A M

Наша школа је и ове године део великог међународног Ерасмус + пројекта, заједно са пет европских земаља - Енглеском, Шпанијом, Пољском, Чешком и Турском. СТЕАМ пројекат "Our Journey to Innovative Learning" почео је у новембру 2020. године и трајаће наредне две године. Уз координатора пројекта, учитељицу Слађану Аћимовић, чланице тима су и наставнице Дијана Андрејић и Невена Обрадовић, као и директорка школе Весна Милосављевић. У децембру су у оквиру овог пројекта наши ученици правили новогодишње честитке које ће бити послате на адресе школа осталих земаља учесница.
Our Innovative Journey to Learning: STEAM

Od 1.decembra smo u novom međunarodnom projektu mobilnosti Our Innovative Journey to Learning: STEAM Zemlje učesnice su Engleska,Poljska ,Češka,Španija ,Turska i Srbija

Sa projekta mobilnosti u Finskoj nosimo nalepše utiske.
Цртамо Вука Караџића

Поводом рођења Вука Стефановића Караџића , на часу ликовне културе ученици II/3 су цртали његов портрет.
Празници у мом граду 2-2