Мами на дар - 8. март

Стоп вршњачком насиљу!

Ученици 2/1 су обележили међународни дан борбе против вршњачког насиља
Сигуран интеренет - добар интеренет

Поводом међународног дана безбедности на интернету одржане су радионице на часу одељенског старешине у старијим разредима. Поред разговора и дебата на тему безбедности и могућностима заштите на интеренту израђени су интересантни и поучни панои.
" Safer Internet Day ~ Дан безбедног интернета"

"All are children's toys"

У оквиру међународног пројекта "All are children's toys", учитељица Мирјана Мишић је одржала угледни час из предмета Од играчке до рачунара. Сарадња на заједничкој платформи за игру је била како едукативна тако и забавна за ученике.
Toy games

Са међународног eTwinning часа. Ученици I/3 играју занимљиве игре са другарима из Турске учећи заједно енглески језик.
"Туристички водич кроз мој крај"

У оквиру пројекта "Туристички водич кроз мој крај" ученици II/1 су правили сувенире Јагодине.
Ликовни радови о Светом Сави

Конкурс ученичких радова о Светом Сави

Поводом обележавања школске славе, школа је расписала конкурс за најбољи литерарни и ликовни рад на теме којима се велича и слави лик и дело Светог Саве. Најбољи литерарни рад је рад ученика Тадије Вишњевца 8/2, а похваљени су радови ученица 5/2 разреда Милице Савић и Марте Миљковић. За најбољи ликовни рад награђена је ученица Ива Милановић 8/1.