Математика 2024

"Ускликнимо с љубављу" Милица Кошанин 8/1

Света литургија

Веронаука Црква Свeтих апостола Петра и Павла Ученици веронауке су данас на празник Светог Саве учествовали у Светој Литургији и приступили Светој Чаши.
СВЕТИ САВА 2024 - Теодора Милановић 6/2 Веронаука Песма:

СВЕТИ САВА 2024

БИОЛОШКА СЕКЦИЈА - НОВОГОДИШЊА ДЕКОРАЦИЈА

Нова година и Божић за децу имају посебно значење: долази чувени Деда мраз и Божић бата , кити се јелка, припрема бадњак а све то уз пуно осмеха, топлине, пољубаца, загрљаја и љубави. Зато су наши ученици чланови биолошке секције од 5 до 8 разреда , осмислите новогодишње декорације за школу и учионицу. Били су веома вредни у децембру, креативни и маштовити. Уживали су у свакој декорацији и тренутку дружења . Учинили су да се сви заједно са њима осећамо лепо, свечано, расположено и да са осмехом дочекамо предстојеће празнике. Наставнице биологије : Драгана Богдановић Јовановић и Снежана Васиљевић
УГЛЕДНИ ЧАС- ЛИКОВНО

УГЛЕДНИ ЧАС Ликовна култура ,, Бојом хоћу да ти кажем " Владимир Тодоровић, наставник ликовне културе и учитељица Гордана Јоцић 3/3
УГЛЕДНИ - СРПСКИ ЈЕЗИК

Угледни час учитељице Сање Ђорђевић II/3 Српски језик ~ Описни придеви
ДАБАР 2023

Школски ниво информатичког такмичења ДАБАР успешно је организован на нивоу целе Србије. На такмичењу ДАБАР које промовише логичко и информатичко мишљење ученици наше школе су постигли одличне резултате: 5. и 6. разред Новак Марјановић (104 поена) - 1. место Александар Васић (100 поена) - 2. место Мина Анђелковић (98 поена) - 3. место Ненад Здравковић (84 поена) - похвала Даница Станковић (84 поена) - похвала Дамјан Милошевић (84 поена) - похвала Срђан Бајкић (82 поена) - похвала 7. и .8 разред Петра Милошевић (132 поена) - 1. место Марта Миљковић (110 поена) - 2. место Огњен Думитријевић (103 поена) - 3. место Сергеј Стефановић (100 поена) - похвала Тодор Кнежевић (100 поена) - похвала Честитамо награђеним ученицима!
УГЛЕДНИ ЧАС - ТИТ

Угледни час из технике и технологије који је осмислио наш наставник Владан Матејић. Наставна јединица је била "Управљање моделима коришћењем рачунарске технике и интерфејса." Пуштали смо дрон, демонстрирали лајт шоу помоћу микробита.