CODE WEEK 2022 - "Недеља програмирања - 2022"

Датум: 20. Oktobar 2022 19:46 Категорија: новости

ДАН ЗДРАВЕ ХРАНЕ

Датум: 20. Oktobar 2022 18:54 Категорија: новости

Дан здраве хране , обележен данас уз слатке а здраве залогаје !

Дечја недеља 2022

Датум: 08. Oktobar 2022 15:33 Категорија: новости

"Игра нам треба да растемо до неба"

Маскенбал - Дечја недеља 2022

Датум: 08. Oktobar 2022 15:22 Категорија: новости

Матична школа                                                                       Колонија

Турнир у малом фудбалу

Датум: 08. Oktobar 2022 15:19 Категорија: новости

Поводом Дечије недеље ученици 7.и 8. разреда  са својим предметним наставником Гораном Дјурдјевићем оганизовали су турнир у малом фудбалу.

Дечја недеља

Датум: 06. Oktobar 2022 19:47 Категорија: новости

"Игра нам треба да растемо до неба"

Предавање из физике

Датум: 04. Oktobar 2022 20:11 Категорија: новости

Ученици седмог разреда су са наставницом страних језика Дијаном Андрејић присуствовали практичном предавању Мајкла Грегорија, професора физике из Канаде, које је одржано у сали ОШ "Горан Остојић". Они су имали прилику да уживају и учествују у разним експериментима на енглеском језику и са предавања су изашли пуни утисака. Сви експерименти могу се видети на You Tube каналу под називом My Favourite Experiments.
Хвала колеги Славиши Рмандићу на позиву!

ДЕЧЈА НЕДЕЉА

Датум: 03. Oktobar 2022 18:18 Категорија: новости

Поводом Дечје недеље ученици наше школе имали су прилику да уживају у заједничком наступу хора ученика нижих разреда наше школе и ученика Музичке школе " Владимир Ђорђевић ", који су били наши гости.

ПОСЕТА РУСКОМ ГРОБЉУ

Датум: 03. Oktobar 2022 18:13 Категорија: новости

Лепше нам је овако на часовима ваннаставних активности. Уживали смо на Руском гробљу. Ученици другог разреда заједно са својим учитељицама провели су дивно време .

НОЋ ИСТРАЖИВАЧА

Датум: 01. Oktobar 2022 15:22 Категорија: новости

Одељење 6/4 са наставницом физике Јасмином Милосављевић посетило је Ноћ истраживача.