"Богат си онолико колико језика говориш"

Датум: 20. Maj 2022 19:04 Категорија: новости

Чланови секције страних језика, ученици шестог и седмог разреда, реализовали су огледни час под називом "Богат си онолико колико језика говориш" под менторством својих наставница Дијане Андрејић и Невене Обрадовић. Уз њих смо пропутовали кроз шест земаља: Немачку, Енглеску, Русију, Шпанију, Француску и Турску, а том приликом су нам представили не само културу и традицију земаља чије језике уче у школи, већ су нас и упознали са неким од најраспрострањенијих светских језика.

"Врабац и ласте" Лав Толстој

Датум: 10. Maj 2022 12:13 Категорија: новости

Угледни час: Српски језик "Врабац и ласте" Лав Толстој,
Учитељица Сања Ђорђевић

Шаховски турнир

Датум: 06. Maj 2022 17:31 Категорија: новости

Шаховски турнир у оквиру изборног предмета ученика одељења 5/1 и 8/1 и наставника Горана Ђурђевића.

ТЕМАТСКИ ДАН - УСКРС

Датум: 20. April 2022 21:39 Категорија: новости

Данас смо уживали радујући се Васкрсу,заједно са мамама и понеком баком.
Тематски дан: Васкрс- најрадоснији празник.
1/3 и учитељица Гордана Јоцић.

ПОСЕТА МУЗЕЈУ НАИВЕ

Датум: 20. April 2022 21:37 Категорија: новости

Ученици 2/2 посетили су Музеј наивне и маргиналне уметности. Xвала на дивном дружењу кустосу, Јелени Јовановић !!!

Посета биоскопу

Датум: 05. April 2022 19:59 Категорија: новости

После дужег времена ученици старијих разреда гледали су домаћи филм "Лето када сам научила да летим".

Угледни час из географије

Датум: 04. April 2022 19:07 Категорија: новости

Угледни час из географије, наставник Саша Микић и одељење 7-3. Наставна јединица: Природне одлике Северне Америке - рељеф, клима, воде.

Угледни час - " Импресионизам и експресионизам"

Датум: 02. April 2022 21:17 Категорија: новости

Угледни час наставнице музичке културе Ксеније Милошевић и наставника ликовне културе Владана Тодоровића на тему " Импресионизам и експресионизам" одржан је у 8-3 одељењу.

Угледни час - Природа и друштво- Електрична проводљивост материјала

Датум: 02. April 2022 12:01 Категорија: новости

Угледни час - Природа и друштво- Електрична проводљивост материјала
одељење 4/2, учитељ- Виолета Стошић
Час је одржан применом проблемске наставе, учењем путем открића, методе практичних и експерименталних радова .

ЧИТАЛАЧКИ КЛУБ

Датум: 20. Mart 2022 11:01 Категорија: новости

Док чекамо пролеће, наш школски читалачки клуб ради пуном паром. Овог пута је, по жељи чланова клуба, на реду било гласно читање бајки. Ученици су учествовали у анализи онога што су чули, а потакнути бајкама и веома живо водили разговоре на различите теме. Читајмо, читајмо, читајмо... то је наша порука са овог састанка клуба!