Достигнућа

Прослава школске славе

Датум: 29. Januar 2018 09:45 Категорија: новости

У суботу 27.01.2018. одржана је приредба поводом прославе школске славе Свети Сава, у присуству великог броја ученика и наставника наше школе.

Општинско такмичење из веронауке

Датум: 29. Januar 2018 09:41 Категорија: новости

Ученици наше школе су учествовали на општинском такмичењу из веронауке. Остварили су запажене резултате у познавању живота и рада Светог Саве, рецитовању (друго место) и певању духовних песама (четврто место).

Eлектронски дневник

Датум: 29. Januar 2018 09:36 Категорија: новости

У току јануара органи зована је обука наставника за употребу Електронског дневника и портфолиа.
Обуку је организовала Академија Филиповић.

Освојено прво место у одбојци

Датум: 11. Januar 2018 09:42 Категорија: новости

Наше девојчице освојиле прво место на окружном такмичењу у одбојци.

E-Twenning конферeнција

Датум: 28. Decembar 2017 11:21 Категорија: новости

eTwenning-Видео конференција са децом из Турске, нашим вршњацима, и учитељем Али Ереном.

Линк до видео записа: КЛИКНИ ОВДЕ

Прослава Дана школе

Датум: 11. Decembar 2017 17:32 Категорија: новости

Предавање фондације

Датум: 27. Novembar 2017 17:31 Категорија: новости

У школи је одржан вебинар-онлине предавање, на тему вршњачког насиља у организацији фондације "Тијана Јурић". Учествовао је велики број ученика свих разреда, решавањем квиза на дату тему показали су довољно знање на тему насиља које и даље треба надограђивати.

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ОДБОЈКА

Датум: 24. Novembar 2017 20:17 Категорија: новости

Одржано је школско такмичење у одбојци. девојчице су показале висок ниво талента и мотивације.
Желимо им много успеха  на наредном нивоу такмичења.

УГЛЕДНИ ЧАС

Датум: 24. Novembar 2017 20:10 Категорија: новости

Фотографије са часа Природа и друштво,учитељице Стошић Виолете,дана 17.11.2017.године.
Наставна јединица :,,Шта нам помаже да разумемо прошлост"

Дан здраве хрне

Датум: 16. Oktobar 2017 17:38 Категорија: новости

Поводом светског дана здраве хране ученици 3. и 4. разреда подручног одељења ОШ "Милан Мијалковић" су предшколцима и првацима презентовали своје декорације хране направљене од воћа, поврћа и других здравих намирница. После презентације је уследила и дегустација у којој су сви заједно уживали