OШ "МИЛАН МИЈАЛКОВИЋ", ЈАГОДИНА
Obrazovanje je najmoćnije oružje koje možete upotrebiti da promenite svet.
 

СПОРТСКА ТАКМИЧЕЊА

Датум: 08. Mart 2019 22:22 Категорија: Достигнућа

У првом полугодишту  одржано је неколико општинских и окружних такмичења на којима су наши ученици и наставници постигли следеће резултате:
ОДБОЈКА ,ПРВО МЕСТО  и дечаци и девојчице. Дечаке је водио наставник Зоран Милојковић, а девојчице наставник Горан Ђурђевић.
Чланови екипе, девојчице:
Лена Антић, Мина Лакићевић, Анђела Кошанин, Миња Лакићевић, Миња Смоловић, Теодора Ђорђевић, Јана Демировић и Џолић Анђела.
Чланови екипе, дечаци :
Михајло Урошевић, Видак ВулиЋ, Војин  ВулиЋ, Матеја Милојевић, Матија Јевремовић,Тодор Маринковић,Младен Велојевић, Миљан Прибичевић и Вукашин Антић.
КОШАРКА ,ПРВО МЕСТО  девојчице,друго место дечаци. Дечаке је водио наставник Горан Ђурђевић, а девојчице наставник  Зоран Милојковић.
Чланови екипе, девојчице:
Лена Антић, Мина Лакићевић, Анђела Кошанин, Миња Лакићевић, Миња Смоловић, Јана Демировић, Талија Илић и Милица Станковић.
Чланови екипе, дечаци :
Зоран Крстић, Петар Миловановић, Видак ВулиЋ, Војин  ВулиЋ, Богдан Јовановић, Никола Јанчић, Богдан Петровић,Алекса Лукић,Лазар Станковић и Мирослав Пантић.
РУКОМЕТ,ПРВО МЕСТО дечаци, друго место девојчице . Обе екипе је водио наставник Горан Ђурђевић.
Чланови екипе, дечаци :
Богдан Јовановић,Никола Јанчић, Филип Тасић, Зоран Крстић, Петар Миловановић, Димитрије Милетић,Стефан Томић,Филип Миловановић, Богдан Петровић и Лазар Станковић.
Чланови екипе, девојчице:
Лена Антић, Мина Лакићевић, Анђела Кошанин, Миња Лакићевић, Миња Смоловић и Татјана Живановић.
ФУДБАЛ,друго место дечаци,а њих је водио наставник Горан Ђурђевић.
Чланови екипе, дечаци :
Огњен Милошевић, Матеја Милојевић, Богдан Петровић, Лазар Станковић,Милош Мићић, Лука Трајковић,Матија Јевремовић и Лука Јовановић.
АТЛЕТИКА, општинско такмичење ,300 м.,ПРВО МЕСТО  Милица Станковић и Лука Трајковић и а окружно ,ПРВО МЕСТО,300 м, Лука Трајковић,наставник Горан Ђурђевић.
СТОНИ  ТЕНИС, општинско такмичење, ПРВО МЕСТО  , окружно треће место,  Михајло Урошевић, наставник Горан Ђурђевић.
У суботу 23.02. и недељу 24.02. одржано је  општинско такмичење  страних језика и наши ученици су постигли следеће резултате:
Слађана Глишић/немачки језик/,прво место/специјална категорија/,наставник Невена Обрадовић.
Алекса  Лукић/енглески језик/,треће место,наставник Драгана Јовановић.
Честитамо ученицима и наставницима на постигнутом успеху и желимо  им пуно среће на следећем нивоу такмичења.
                                                                                                          Управа  школе