"ШКОЛА ЗА 21. ВЕК"

Датум: 29. Decembar 2019 16:32 Категорија: Достигнућа

У петак 27.12.2019. године одржана је презентација ученичких радова у оквиру реализације пројекта "Школа за 21. век" на тему " Да нам школа буде чиста и од среће блиста". На јавном часу су представљени радови млађих ученика одељења 3-1 и 4-1 као и ппт презентације и видео презентације ученика 7. и 8. разреда. Такође су ученици 7-2 разреда направили канте за рециклажу на часовима Технике и технологија уз подршку наставника Радисава Бошковића. На секцији информатике клуб "Микробита" је направио три бројача који ће да броје статистику коришћења канти за рециклажу. О кантама ће бринути ученици болошке секције.
На следећем линку погледајте како је протекао час: РЕАЛИЗАЦИЈА ПРОЈЕКТА"ШКОЛА ЗА 21.ВЕК"