Ја волим и поштујем себе и друге

Ученици млађих разреда, у складу са препорукама МПРС, су заједно са својим учтељцама реализовали радионице на тему "Ја волим и поштујем себе и друге" I и II разред и Колонија
"МАЛИ МАТУРАНТИ" - 4.РАЗРЕД

Још једна генерација испраћена је у пети разред
ДАН ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Ученици наше школе од 5. до 8.разреда са својим наставницама биологије и ове године обележили су 5. јун - Светски дан заштите животне средине. Са циљем подизања свести о еколошким проблемима и одговорнијем односу према окружењу ученици су се кроз низ активности придружили овој манифестацији. На часовима биологије разговарали су о свом доприносу заштити животне средине, правили едукативне паное и под слоганом "Засади цвет улепшај свет " улепшали школски простор.
ЈЕЗИЧКЕ НЕДОУМИЦЕ

Наставнице српског језика и књижевности Марија Миладиновић, Невенка Милановић, Сузана Глигоријевић и Јелена Миљковић Милетић одржале су угледни час на тему "Језичке недоумице". У реализацији часа учествовали су ученици петог, шестог, седмог и осмог разреда.Час је одржан 31. маја у холу школе. Обновили смо правописна правила и уживали у наступу ученика. Поука са часа: "Чувајмо и негујмо српски језик јер он има само нас." Честитамо учесницима на труду и залагању!
ВЕЖБАМО ЗА МАТУРУ

УСКРШЊИ ВАШАР 2023

Ученици су и овог пута показали своју маштовитост и креативност
УГЛЕДНИ - МАТЕМАТИКА

Ученици 6-1 су са наставницом математике на занимљив начин обновили појам правоуглог координатног система кроз квиз.
СВЕТСКИ ДАН ВОДА

Светски дан воде обележава се резолуцијом УН још од 1992. године. Планета Земља има 2/3 површине под водом и најраспрострањенија је животна средина. Важност заштите воде и недостатак воде за пиће у многим крајевима света постали су услов опстанка живота на Земљи. Први облик живота настао је у води, вода је природни регулатор температуре на Земљи, омогућава производњу хране, користи се у индустрији, саобраћају, водоснабдевању... 50% текућих вода је трајно уништено отпадним водама које се не адекватно пречишћавају. Морамо да радимо заједно и свесно на одрживом управљању овим драгоценим ресурсом.
РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ У КАРАТЕУ

На првенству у Краљеву, одржаном 12.3. наши ученици су остварили изузетне резултате.
Радионица "Паметно и безбедно"