У сусрет празницима - Колонија

Зима 2-2

Јесен на Колонији

Крос 3 и 4

На школском кросу који је одржан јуче, у категорији трећи и четврти разред, освојена су следећа места: Трећи разред- Девојчице 1. место - Мина Анђелковић 3/4 2. место - Ема Павловић 3/1 3. место - Ивона Бранковић 3/2 Дечаци - 1. место - Ђорђе Петровић 3/3 2. место -Матеа Јовановић 3/2 3. место- Виктор Костић 3/4 Четврти разред- Девојчице 1. место - Ања Павловић 4/3 2. место - Теодора Милановић 4/2 3. место - Неда Лазаревић 4/1 Дечаци 1. место - Новак Тошић 4/2 2. место - Игњат Симић 4/3 3. место - Јанко Милошевић 4/1 Честитамо победницима и свим учесницима !!!
Крос 1 и 2

Школско такмичење нижих разреда-КРОС На школском кросу који је одржан данас, у категорији млађих разреда освојена су следећа места: Први разред- Девојчице 1. место - Анастасија Филиповић 1/3 2. место - Јана Матић 1/2 3. место -Нађа Кнежевић 1/1 Дечаци - 1. место -Матеја Бранковић 1/2 2. место -Миња Симић 1/1 3. место- Михајло Јовановић 1/2 Други разред- Девојчице 1. место - Јевтић Сара 2/3 2. место - Николић Јована 2/3 3. место -Јана Ивановић 2/2 Дечаци 1. место -Лазар Марковић 2/1 2. место - Стеван Стевановић 2/2 3. место - Савић Филип 2/3 Честитамо победницима и свим учесницима !!!
Jесењи крос

Јесење чаролије

Јесење чаролије у I/2 i III/1 у оквиру пројекта CAP. Our classes are participating in the 2021 Climate Action Project! Excited to join with 1,000s of classrooms from over 140 countries to take action for the planet! Join us: https://www.climate-action.info! #ClimateActionEdu #TakeActionEdu @ClimateActionED @takeactionedu
Има ли лека досади

Пројектна настава III/3 и III/4 Пројекат :"Има ли лека досади?"
стеам

завршни догађај
Сајам науке - STEAM пројекат

На данас одржаном САЈМУ НАУКЕ ученици шестог, седмог и осмог разреда и наставнице Јасмина Милосављевић (физика) и Мирјана Матић Радосављевић (хемија) представили су нашим гостима разноврсне експерименте из ХЕМИЈЕ: слоновска паста, дух из боце, хемијски камелеон, ротирајуће јаје, вештачки снег, изолација ДНК из банане, магично млеко, лава лампа, плаво зелени пламен... и из ФИЗИКЕ: Питагорина чаша, математичко клатно, преламање светлости, закон акције и реакције, стрма раван, лимун као батерија, Теслин трансформатор, нивои густине, балон у тегли, електрични паук, електролиза...